Firma Motormis Radom w zakresie swoich usług oferuje wymianę i serwis opon.

Jeżeli martwisz się stanem Twoich opon przyjedź do nas już dziś a jeden z naszych fachowców bezpłatnie sprawdzi i doradzi Ci czy Twoje opony nadal nadają się do użytku. Jeśli Twoja opona uległa zniszczeniu, w przeciwieństwie do większości zakładów mechanicznych, dzięki używaniu technologii procesu gorącej wulkanizacji możemy zaoszczędzić Ci koszt wymiany opony.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń teraz.                (48) 363 37 65

NAPRAWA OPON

Regularnie sprawdzane opony mają dłuższą żywotność, dlatego zaleca się sprawdzanie opon około raz w miesiącu i przez każdą dłuższą podróżą. Jeśli nie masz pewności przyjedź do nas a specjalista od opon bezpłatnie sprawdzi Twoje opony. W niektórych sytuacjach opona może być naprawiona. Jednakże naprawa opon musi być przeprowadzona przez wykwalifkowanego specjalistę, który sprawdzi wszystkie obszary opony, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.

Firma Motormis oferuje naprawę opon na gorąco.

Zamiast najzwyklej łatać opony, wypełniamy nakłucie gumowym korkiem, który następnie i otaczacjącą go część opony podgrzewamy dzięki czemu opona i korek ulegają procesowi gorącej wulkanizacji – spając nową gumę ze starą. Rezultatem jest mocna i bezpieczna naprawa opony.

 

WYMIANA OPON

Firma Motormis zajmuje się również wymianą opon. Przed założeniem każdej z nich dla Twojego bezpieczeństwa sprawdzana jest głębokość bieżnika oraz ogólny stan opon. W Posce zaleca się używanie opon zimowych pomiędzy około październikiem i kwietniem a opon letnich przez resztę roku. Ogólnie rzecz biorąc opony zimowe lepiej będą spisywały się na drodze gdy temperature jest niższa niż 7 stopni Celsjusza.

Dlaczego zaleca się używanie opon zimowych?

Opony zimowe są wykonane z bardziej miękkich gatunków gumy i są zaopatrzone w specjalnie wyprofilowany bieżnik zapewniający dobrą przyczepność na śniegu i błocie pośniegowym. W przeciwieństwie do opon letnich zimówki nie twardnieją w niższych temperaturach dzięki czemu zwiększają przyczepność i dystans hamowania o prawie 10 metrów przy prędkości 50 km/h.