Radia samochodoweFirma Motormis Radom zajmuje się nagłaśnianiem samochodów od 20 lat. Montujemy w pełni profesjonalne systemy audio w oparciu o jednostki multimedialne oraz radioodtwarzcze.

Zajmujemy się między innymi montażem wzmaczniaczy i subwooferów. Obecnie używamy głównie wysokiej klasy komponentów car audio i car multimedia

marki GMS – General Music System, których produkty były wielokrotnie nagradzane oraz zdobyły opinie niezawodnych i zaufanie klientów na polskim rynku.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń teraz.                (48) 363 37 65

Systemy multimedialneRadia i systemy multimedialne

Sprzedajemy budżetowe rozwiązania multimedialne do Twojego samochodu – zarówno jednostki uniwersalne pasujące do większości modeli samochodów, jak i dedykowane do poszczególnych marek takich jak Ford, Skoda, Volkswagen, Toyota i Honda. Jednostki mutlimedialne przeznaczone są do montażu w  miejsce fabrycznej jednostki. Posiadają bardzo bogate wyposażenie, które dotychczas byly domeną bardzo drogich urządzeń np.: bluetooth za pomocą, którego moźesz połączyć się ze swoim iPhonem, Smartphonem lub innym telefonem komórkowym, są wyposażone w odtwarzacz DVD,MP3, CD i VCD oraz czytnik kart SD/SDHC, jak i USB. Niektóre modele posiadają możliwość wgrania na nie Automapy.

Oferujemy w sprzedaży radioodtwarzacze ze zdejmowanymi uchylnymi panelami wyposażonymi w wyświetlacz lcd, które posiadają mozliwość odtwarzania między innymi DVD, CD, MP3 oraz WMA.

Sprzedajemy i montujemy również głośniki samochodowe, midwoofery, wzmaczniacze i głośniki wysokotonowe (tweetery).

GMS