Firma Motormis Radom to profesjonalna ochrona pojazdów.

Od 1991 roku instalujemy profesjonalne zabeczpieczenia w samochodach osobowych, ciężarowych, motocyklach oraz pojazdach specjalistycznych (ciągnikach rolniczych, karetkach pogotowia). Posiadamy szeroką gamę najbardziej skutecznych i trudnych do obejścia produktów ochrony pojazdu przed kradzieżą, w tym autoalarmów, immobiliserów, blokad skyrzni biegów i systemów monitoringu GPS.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń teraz.                (48) 363 37 65

Najczęściej montowanymi przez nas zabezpieczeniami samochodu są alarmy samochodowe i immobillisery. Głównym zadaniem alarmu samochodowego, czy też autoalarmu jest przyciągnięcie niechcianej przez potencjalnego złodzieja uwagi i spowodowanie, że ten będzie wolał uciec niż być zauważonym. Immobiliser natomiast w przypadku nie wyłączenia zablokuje zapłon samochodu i nie pozwoli złodziejowi odjechać. Kolejnym bardzo popularnym rozwiązaniem są blokady skrzyni biegów, które montowane pod jej zabudową uniemozliwią ruch lewarkiem. Najbardziej zaawansowanym i nowoczesnym rozwiązaniem jest monitoring GPS. Korzystając z niego, można zdalnie namierzyć i unieruchomić auto, co z ogromną skutecznoscią popsuje plany potencjalnemu złodziejowi.
Ochrona pojazdów to nasza specjalność. Na swoją działalność posiadamy licencję Komendy Wojewódzkiej Policji.

Certyfikat dla firm ubezpieczeniowych

Wszystkie z używanych przez nas podzespołów posiadają atesty i homologacje uznawane przez firmy ubezpieczeniowe.
Dokonujemy też kontroli zabezpieczeń samochodu wystawiając odpowiedni certyfikat dla firm ubzepieczeniowych, potwierdzający skuteczność zamontowanych w Twoim pojeździe zabezpieczeń.