Firma Motormis Radom oferuje profesjonalną diagnostykę komputerową.

Diagnostyka komputerowa ma na celu sprawdzenie czy samochód działa sprawnie i wykrycie ewentualnych problemów w jego pracy.
Niektóre zakłady mechaniczne naprawiają samochód metodą prób i błędów, co jest zarówno kosztowne, jak i czasochłonne. Firma Motormis dzięki profesjonalnym narzędziom diagnostyki komputerowej w ciągu kilkunastu do kilkudziesięciu minut (w zależności od ilości kontrolowanych systemów w samochodzie) sprawdzi i zdiagnozuje Twój silnik i systemy elektroniczne. Wykonujemy diagnostykę m.in. układów wtrysku paliwa, systemów bezpieczeństwa (t.j. ABS, SRS, ASR, ESP itp.), sterowników silnika oraz immobiliserów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń teraz.               (48) 364 18 16

Kiedy trzeba przeprowadzić diagnostykę komputerową?

Gdy kontrolka silnika, poduszki powietrznej lub ABS się zapaliła, samochód gorzej odpala, przerywa, stracił moc lub zużywa więcej paliwa powininno się bezwłocznie przeprowadzić diagnostykę komputerową by sprawdzić co jest tego powodem. Wczesne wykrycie usterek, nie tylko może uratować nas przed kosztowną naprawą, ale też wpływa bardzo pozytywnie na pracę i żywotność samochodu, a tym samym na bezpieczeństwo nas, naszych bliskich i innych drogowców.

Zastanawiasz się nad zakupem używanego samochodu?

Wykonaj test komputerowy przed zakupem samochodu, koszt takiej usługi jest niewspółmiernie niski do tego co możesz wydać na późniejszą naprawę. Bądź pewny, że nie kupujesz przysłowiowego kota w worku.