Firma Motormis Radom montuje i serwisuje autoalarmy i immobilisery.

Używamy tylko sprawdzonych technologicznie rozwiązań, które pozwolą Ci na spokój głowy, otulając Twój pojazd ochroną i dając Ci bezkomrpomisową wygodę. Te systemy autoalarmowe posiadają funkcje takie jak antynapadowa, przeciwporwaniowa, czy blokada zapłonu.

Niektóre z nich, uzbroją się automatycznie gdy zapomniesz włączyć autoalarmu. Montujemy równiez czujniki ultradźwiękowe, uderzeniowe, mikrofalowe i holowania, zarówno jak moduły domykania szyb i sterownia centralnym zamkiem. Posiadamy w ofercie immobilisery z funkcją przeciwporwaniowa.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń teraz.                (48) 363 37 65

Przykladowy system zabezpieczen Prestige

autoalarmy

Immobilisery

Immobilisery fabryczne, w które wyposażane są samochody, mają wadę tzw. „wielkiej serii”. W praktyce oznacza to, że wiele osób zna ich dzialanie i sposoby „obejścia”. Atutem indywidualnego immobilisera jest to, że krąg wtajemniczonych w sposób zabezpieczenia pojazdu, zawęża się do zaledwie kilku osób.

Certyfikat dla firm ubezpieczeniowych

Wszystkie z używanych przez nas podzespolów posiadają atesty i homologacje uznawane przez firmy ubezpieczeniowe.
Dokonujemy też kontroli zabezpieczeń samochodu wystawiając odpowiedni certyfikat dla firm ubzepieczeniowych, potwierdzający skuteczność zamontowanych w Twoim pojeździe zabezpieczeń.

Montujemy autoalarmy i immobilisery tylko znanych i renomowanych marek.